Kukni obrážťok
Nad Tatrou sa blýska
Nad Tatrou sa blýska
A ešte tentok tu ...
Prečo práve BMW?
Prečo práve BMW?
list zamestnanca Big bossovi
1. Nikdy mi nezadavajte pracu rano. Urobte tak po 18:00. Vzdy som vdacny, ked mozem pracovat pod tlakom.

2. Ak je nejaka praca surna, prosim Vas, aby ste ma kazdych 10 minut prerusovali, aby ste sa opytali, ako mi to ide. To mi velmi pomaha. Alebo este lepsie - nakukajte mi spoza chrbata a vzdy ma opravte, ked nahodou stlacim nespravnu klavesu.

3. Vzdy, ked odchadzate z kancelarie, nepovedzte mi, kam idete. To mi poskytuje skvelu moznost trenovat moju kreativitu zakazdym, ked sa ma niekto opyta, kde ste.

4. Ak mam plne ruky papierov, krabic alebo knih, zasadne neotvarajte predo mnou dvere. Potrebujem sa naucit poradit si sam, keby som nahodou niekedy zostal bezvladny a otvaranie dveri bez pomoci je vyborny trening.

5. Ak mi zadate viacero uloh naraz, nepovedzte mi, aku maju prioritu. Budem sa tak moct cvicit v telepatii.

6. Robte vsetko mozne preto, aby ste ma v kancelarii zdrzali co ajdlhsie. Milujem pobyt v kancelarii a okrem toho, v skutocnosti nemam kam ist a ani nemam nic ine na praci. V podstate ani nemam vlastny zivot.

7. Ak Vas moja praca uspokojuje, nechajte si to pre seba. Ak by sa to rozsirilo, mohlo by to sposobit moje povysenie. Okrem toho, ked o tom nebudem vediet, budem sa este viac usilovat, aby som Vas uspokojil.

8. Ak nie ste s mojou pracou spokojny, povedzte to vsetkym. Milujem, ked sa moje meno co najviac sklonuje vo vsetkych konverzaciach. Ale mne o nich nepovedzte, mohlo by to ranit moje city.

9. Ak mate pre nejaku pracu specialne instrukcie, nenapiste mi ich. A vlastne sa o nich predo mnou vobec nezmienujte dovtedy, kym nebudem finisovat. Naco by ste ma zatazovali s takou nepotrebnou informaciou?

10. Zasadne ma nikdy nepredstavujte osobam, s ktorymi prave ste. Nemam pravo nic vediet. V rade na obed v jedalni je aj tak kopa ludi, ktori si o mne myslia, ze som len akysi \"plankton\".

11. Ked sa niekedy v buducnosti zmienite o tych osobach, znovu vyuzijem moje paranormalne sily, aby som vedel, o kom hovorite.

12. Budte ku mne mily, iba ak prave robim pracu, kde ide o Vas krk, alebo vtedy, ak by Vas jej zly vysledok mal poslat do horuceho pekla.

13. Rozpravajte mi o svojich vsetkych drobnych problemoch. Nikto iny ich nema a je dobre vediet, ze vy ste ten stastlivec, ktory ich ma. Specialne si vychutnam historku o tom, ake mnozstvo dani musite zaplatit vzdy, ked Vam pridaju nejaky ten \"bonus\" za to, ze ste Big Boss

14. Pockajte, az kym bude prebiehat moje celorocne hodnotenie, aby ste mi povedali, ake mali byt moje zakladne ulohy a ciele.

15. Kvalifikujte moje vysledky priemerne a zvyste mi plat o mieru inflacie. Ved vlastne je tu ani nie som pre peniaze: ja som profesional!!!

Pridal: Anonymný
Dňa: 30.07.2005
prečítaní: 1666
Hodnotenie: 0.00 (0 hlasov)
〈〈〈 •• 〉〉〉 Vytlačiť stránku   Poslať tento článok priateľovi   Vytvoriť PDF z článku
Pridať komentár fb
Pridať článok z týchto stránok do záložiek
Pridať do záložiek Blinklist Pridať do záložiek del.icio.us Pridať do záložiek na Digg Pridať do záložiek na Fark Pridať do záložiek na Furl Pridať do záložiek na Newsvine Pridať do záložiek na Reddit Pridať do záložiek na Simpy Pridať do záložiek na Spurl Pridať do záložiek na Yahoo Pridať do záložiek na Balatarin Pridať do záložiek na Faceboom Pridať do záložiek na Twitter Pridať do záložiek na Scripstyle Pridať do záložiek na Stumble Pridať do záložiek na Technorati Pridať do záložiek na Mixx Pridať do záložiek na Myspace Pridať do záložiek na Designfloat Pridať do záložiek Google Plus Pridať do záložiek Google Reader Pridať do záložiek Google Bookmarks
Ďalšie články
Guláš (22.10.2017)
Pozitívny človek (21.09.2017)
Na lavičke (15.07.2017)
Joža žena podvádza (04.12.2016)
V posilňovni (21.07.2016)
Na písomke (21.05.2016)
Nahnevané prasiatko (16.05.2016)
Policajt na večierku (08.05.2016)
SRANDIČKA
V krčme
Do krčmy prijali novú čašníčku a krčmár jej hovorí:
- Chodia k nám dvaja hluchonemí bratia, keď ukážu palec hore - chcú pivo, keď palec dole - chcú rum. Chápeš?
- Jasnačka.
Bratia prídu a objednávajú - palec hore, palec dole, palec hore, palec dole... Pivo, rum,... ... viac >>
Tutovečka
Pracovný tím
Pracovný tím
7824 hits
Novinečka
Ak čítaš toto, je príliš neskoro
Ak čítaš toto, je príliš neskoro
05.03.2018
Absolútna hodnota z absolútnej blbosti je absolútna absurdnosť. (Peter Jopek, 1977)
Antivírusová ochrana

ChaoosGroup Member   SPAMPOISON
© 2001-2018 IT Consult
Hosťované u WebSuport.sk - webhostingWebSupport.sk
Zásady používania | Kontakt
Beží na XOOPS 2.5.7.1 / 530